Zoznam produktov značky TEMPISH

Aktívne filtre

PEGY na freestyl kolobežky red

sakldom Skladom
7,40 € s DPH/ Ks
oblubene

Pegy alebo stupačky pre freestyle kolobežky slúžia ku grindovaniu prekážky. Najviac ich používajú street jazdci. Predávame set po dvoch kusoch. V ponuke máme aj osky rôznych dĺžok podľa typu kolobežky.

Kolobežka EXYST freestyle

sakldom Skladom
229,00 € s DPH/ Ks
oblubene

Robustná konštrukcia, vysoko pevnostné zvary, vystužené profily a základný materiál - zliatina AL tr. 6061

Kolobežka VENTUS 100 freestyle

sakldom Skladom
70,00 € s DPH/ Ks
oblubene

Kolobežka VENTUS 100 je určená k freestylu, je osadená kolieskami s priemeome 100 mm, tvrdosť 85A. Hlavové zloženie: závitové. Kompresný systém: závitový + 3 skrutková objímka. Na vystužených riadidlách z kvalitnej zliatiny hliníka s rozmerom 580 x 500 mm (22,8 "x 19,7") sa nachádzajú 120 mm gripy z TPR. Doska je dvojprofilová. Vidlica je oceľová.

Omotávka TGRIP grey

sakldom Skladom
9,95 € s DPH/ Ks
oblubene

Nová TEMPISH omotávka, ktorá vďaka svojmu embosovanému povrchu nepreklzáva v dlaniach a perfektne odvádza pot.

LONGBOARD TEMPISH BUFFY 36" orange

sakldom Skladom
65,90 € s DPH/ Ks
oblubene

Veľkosťou 36 "je zaradený na spodnej hranici klasických longboardov (zvyčajne 38" a viac). Nové technológie výroby plastov a nové spracovanie plastových materiálov prináša do tejto kategórie doposiaľ nepoznané vlastnosti a schopnosti, ktoré využijete pri jazde a trikoch. Doska má nový tvar (rozmer 36 "* 9") s rozšírením u koliesok, čo veľmi napomáha citlivému ovládaniu longboardu BUFFY 36.

Longboard TEMPISH WALNUT

sakldom Skladom
109,00 € s DPH/ Ks
oblubene

Táto kolekcia je inšpirovaná Čechami a Moravou. Tento longboard je vyrobený z rôznych vrstiev dreva- kanadský, ruský javor a tenká vrstva čerešňového dreva s laserovým rezaním.

Longboard TEMPISH MORAVIA II

sakldom Skladom
98,00 € s DPH/ Ks
oblubene

Kolekcia je inšpirovaná Čechami a Moravou. Longboard je vyrobený z rôznych vrstiev dreva - kanadský, ruský javor a tenká vrstva čerešňového dreva s laserovým rezaním.

Longboard TEMPISH MINI NAUTICAL

sakldom Skladom
90,00 € s DPH/ Ks
oblubene

Bamboo kolekcia - kolekcia vyvinutá pre milovníkov slniečka a pláže. Konštrukcia longboardu je z bambusového dreva pre získanie lepšieho pocitu z korčuľovania. Bamboo longboardy sú charakteristické svojou ľahkosťou a flexibilitou, vyznačujú sa pohodlnosťou jazdy a transparentným gripom.

Longboard TEMPISH SURFY II

sakldom Skladom
109,00 € s DPH/ Ks
oblubene

SURF kolekcia bola vytvorená pre milovníkov surfovania. SURFY je špeciálny model, ktorý simuluje pocit surfovej vlny a tak si môžete užiť surfovanie na ulici. Predný truck pri modeli SURFY II prešiel inováciou. Truck je špeciálne navrhnutý pre navodenie príjemného pocitu ako na vlnách. Ideálny pre prechádzky mestom, tzv. cruising. Longboard je veľmi agilný a ovládateľný. Vhodný pre prenášanie v meste vďaka menším rozmerom než klasický longboard.

Longboard TEMPISH AMAR

sakldom Skladom
129,00 € s DPH/ Ks
oblubene

Longboard vyvinutý pre pokročilých jazdcov na dlhé vzdialenosti a vysokú rýchlosť. Doska sa skladá z 9 vrstiev kanadského javora, vďaka čomu má board väčšiu hmotnosť a je preto vhodný pre nadšencov rýchlosti vo veľkých a kopcovitých priesmykoch. Tento model zvláda vysokú rýchlosť a veľmi dobre eliminuje vibrácie pri jazde. Vďaka doske a kolieskam je tento model vhodný aj pre slidy. Vďaka 50 ° 7 "heavy duty truckom získate viac stability a board lepšie zatáča. Na doske sa nachádza špeciálny heavy duty grip, ktorý zaisťuje väčšie bezpečie chodidiel na doske kvôli väčšej hrúbke.