CTM FIORE 28'' - smotanová perleť 17'' (430)

CTM FIORE 28'' - smotanová perleť 17'' (430)

CTM FIORE 28'' - perleťová bledo ružová 17'' (430)

CTM FIORE 28'' - perleťová bledo ružová 17'' (430)

LE GRAND Lille 2 grey 28"/L/19"

Normálna cena 409,00 € Špeciálna cena 349,00 €
LE GRAND Lille 2 grey 28"/L/19"
Dostupnosť: Skladom na predajni - 1 ks

Kód produktu: 34001

- Lille je krásne mesto nachádzajúce sa v severnom Francúzsku. Je to tiež bicykel určený pre každú obyvateľku veľkého mesta. Vždy zaneprázdnený, vždy pracujúci vysokou rýchlosťou. LeGrand Lille 2 bol navrhnutý tak, aby vyhovoval vašim potrebám a pomáhal vám pri vašich každodenných prácach. Či už sa stretnete s priateľom v kaviarni alebo sa ponáhľate na dôležité obchodné stretnutie v centre mesta, Lille 2 bude vždy s vami.
- LeGrand Lille 2 má hliníkový rám s oceľovou vidlicou. Táto kombinácia zaisťuje nízku hmotnosť bicykla a výborné tlmiace vlastnosti pri jazde na nekvalitných cestách. Zadná prehadzovačka pracujúca so 6 prevodmi vám pomôže prispôsobiť prevod podľa aktuálneho terénu a dve v-brzdy účinne zastavia bicykel za každých podmienok. Vzpriamená poloha pri jazde vám pomôže vidieť nebezpečenstvá číhajúce v meste, zatiaľ čo kryt reťaze a plné blatníky ochránia vaše oblečenie pred poškodením. Veľké 28-palcové kolesá vám pomôžu prekonať prekážky ako sú obrubníky a široké plášte prispejú k stabilite bicykla pri jazde.
- LeGrand Lille 2 je vybavený zadným kufrom, ktorý uľahčuje prenášanie ďalších predmetov, ako aj stojanom, keď chcete zaparkovať bicykel a dať si kávu.
Viac informácií
Výrobca LeGrand
EAN 0
Veľkosť L
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:LE GRAND Lille 2 grey 28"/L/19"
Vaše hodnotenie